Oharrak:

  • Ekintzetarako izen-ematea idazkaritzan egingo da.
  • Ekintzak  Irailaren 18 eta 22 bitartean hasiko dira. Igeriketa berriz, urriaren 3an.

Zirkularrak:

 

ESKOLAZ KANPOKO EKINTZAK 2017-2018

Ordutegia Astelehena  Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala
12:30-13:30
 

INGELESA LH3-4

(Informatika gela)

INGELESA

LH5-6

(Informatika gela)

 

INGELESA LH3-4

(Informatika gela)

INGELESA LH5-6

(Informatika gela)

INGELESA LH2

(Informatika gela)

MUSIKA HIZKUNTZA LH5-6

(Musika gela)

MUSIKA HIZKUNTZA LH4

 (Musika gela)

MUSIKA HIZKUNTZA LH3

 (Musika gela)

13:30-14:30

INGELESA LH1

(Informatika gela)

ABESBATZA LH2-3-4-5-6

(Musika gela)

INGELESA

LH2

(Informatika gela)

MUSIKA HIZKUNTZA HASTAPENA LH2

(Musika gela)

INGELESA LH1

(Informatika gela)

 MUSIKA ETA MUGIMENDUA

LH1

(Musika gela)

 MUSIKA ETA MUGIMENDUA HH4

(Musika gela)

INGELESA

DBH

(Informatika gela)

ALOHA

HH5-LH1-2-3-4-5-6

INGELESA

DBH

(Informatika gela)

MUSIKA ETA MUGIMENDUA

HH5

(Musika gela)

15:30-16:30        

DANTZA DBH

(Ganbara)

16:30-17:30  

DANTZA

LH2-3-4-5-6

(Gimnasioa/Musika gela))

DANTZA

HH5-LH1

(Ganbara/Musika gela)

DANTZA

LH2-3-4-5-6

(Ganbara/ musika gela)

 
ORDUA IKASLEAREKIN ZEHAZTEN DA

INSTRUMENTUA

LH 2-3-4-5-6 eta DBH

 

KIROL EKINTZAK

Ordutegia Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna  Ostirala Igandea
13:30-14:30      

XAKEA LH-DBH

(DBH 4B gela)

 

TXIKIEN MENDI TALDEA

HH 2-3-4-5-

LH1-2

(Goizean)

 

MENDI IRTEERAK

LH3-6 eta DBH

(Goizean)

15:30-16:30        

TENISA DBH

(Frontoia)

 

16:30-17:30

ALEBIN KIROLAK

LH5-6

(Futbol zelaiak)

BENJAMIN KIROLAK

LH3-4

(Futbol zelaiak)

ALEBIN KIROLAK
LH5-6 

(Futbol zelaiak)

TENIS
LH5-6

(Frontoia)

BENJAMIN KIROLAK

LH 3-4

(Futbol zelaiak)

JUDOA

LH 3-4

(Dinamika gela)

JUDOA LH1

(Dinamika gela)

JUDOA LH2

(Dinamika gela)

JUDOA HH5

(Dinamika gela)

JUDOA LH5-6

(Dinamika gela)

GIMNASIA ERRITMIKOA

LH2

(Gimnasioa)

GIMNASIA ERRITMIKOA

HH5

(Ganbara)

GIMNASIA ERRITMIKOA

LH3-4

(Gimnasioa)

GIMNASIA ERRITMIKOA

LH1

(Gimnasioa)

KIROLAK-JOKOAK

LH1-2

(Gimnasioa)

 

ESKU-PILOTA

LH5-6

(Frontoia)

   

GIMNASIA ERRITMIKOA-GIM DANCE

LH5-6

(Musika gela)

17:30-18:00  

IGERIKETA LH

(Bidebieta)

 

IGERIKETA LH

(Bidebieta)